Bratr seladon

21. 05. 2008 | † 15. 08. 2013 | kód autora: OFK

Chci se s vámi podělit o neskonalé pobavení, které mi nabídlo pondělní ráno (btw Jacqueen, mělas pravdu, ani v neděli se nálada nezlepšila, spíš naopak...).

Vedla jsem bráchu do školky po jeho téměř 14idenní absenci, způsobené pár ťupkama, které byly identifikovány jako neštovice (a my, krkavčí rodina, jsme se mu do té doby smáli, že je asi sladkej, když na kolech "poštípali komáři" jen jeho).

Bráchova nemoc mě mnohé naučila - třeba to, že i takovými trpaslíkovi to v pexesu pálí až moc dobře (a neptejte se, kolik by to skončilo, kdybych čárkovala výhry).

Tak teda, přišli jsme do školky, otveřu skříňku a...štůsek papírů. Tak jimi zběžně listuju a co nevidím? Obrázek nevěsty a ženicha od Natálky (v duchu se bavím, páč to je bráchův novej objev a už se ptal mamky, jestli k nim může o prázdninách na chatu), potom ještě jeden od ní (bráchův portrét na koloběžce), ale potom tam je asi 5 kompletně osrdíčkovaných obrázků od Terezky. Ptám se bráchy, co to je, ale je jak rajské jablíčko a mužně bručí. Druhý den tam mamka obrázky vyzvedává, ale je jí bráchou důrazně naznačeno, ať nám je hlavně neukazuje a : "Znič to!" Smějem se nad tím s našima ještě včera večer. Kdo umí, umí.

Btw paní učitelka mi včera řekla, že jsme si s bráchou fakt podobný. Trochu jsem se začepýřila, páč brácha je opravdu fešák, (a ty dlouhý černý řasy mu budou holky fakt závidět, stejně jako já teď) a od té doby marně čekám na nějaké obrázky od ctitelů :-)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.