Leze, leze po železe II.

05. 02. 2008 | † 15. 08. 2013 | kód autora: OFK

stena ruzyne neděle: stěna Ruzyně

- v neděli už nás bylo na stěně jen pět. Měli jsme sice drobné problémy se tam dostat, ale vše se nakonec díky Dádě v pohodě vyřešilo.

- detail na této fotce už je poněkud realističtější, páč jak vedou zleva takový ty dva schody, tak tam jsem natahovala, ale po všem (sice jsem tam předtím vylezla 5-, ale trochu ošvindlovaně a na natáhnutí bych si ji netroufla). To byl ovšem můj vrcholný výkon a taky jsem se pěkně bála. Ostatní tam na mě koukali, jak v kině :-) Odhalili jsme, že můj problém tkví v přílišné zbrklosti...jsem nervní, chci mít tu presku honem honem cvaklou, jenže se většinou netrefím, rozhoupu si ji a pak těžce rozdejchávám, když ji prostě nemůžu trefit. No, teoreticky samozřejmě chápu, jak na to, ale abych docílila ladnosti ostatních, kteří chytnou presku, cvak a je to...budu muset asi trénovat na sucho. Co mě ovšem nejvíc irituje, je skutečnost, že to tam pak lezla jedna blonďatá slečna, s rozpuštěnejma vlasama (už tohle mě dostalo, až si je jednou někde chytí...ono do presky se daj zachytit i méně očekávané věci, třeba ruka, jak se mi jednou povedlo: JAUVAJS!) a taky to vylezla. Nějak mi prostě od pohledu byla nesympatická. No, budu muset víc trénovat, aby mě podobné slečny nevyváděly z míry.ruzyne logo

- před touhle natahovanou cestou jsem si natáhla ještě 4+, ve stejný steně jsem vylezla 5- a kousek napravo taky modrou 5+. Ty byly moc pěkný.

- nakonec jsem se ještě dokopala k natáhnutí 4/4+, na které jsem zase byla jako vždy drobet nervní.

- pocit, když jsem dojela domů a dala si spršku, stál za všechny prachy...ruce a kolena sice trochu pálily, ale to je holt riziko podnikání. Byla jsem krásně utahaná. Ovšem docela mě udivilo, že mě pak včera bolely boky, nebo lépe řečeno obě boční části těla (ruce nepočítaje, ale boky mě snad ještě po lezení nebolely :-)

- pocit utahání bych byla uvítala i včera v noci, když jsem se někdy kolem půlnoci odebrala do pelechu. Já blbec jsem si totiž navečer ještě dala kafe a pak jsem pěkně dlouho nemohla zabrat. Furt se mi honily hlavou nějaký věci kvůli škole a nemohla jsem si je odtam vyhnat. Nejhorší na tom je, že jsem stejnak neměla šanci nic konstruktivního vymyslet. Dneska žádnej kofein a řádně se unavit psaním referátů (což snad nebude takovej problém, že :-)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.